Хочешь экономить на путешествиях до 50%? Подпишитесь на нашу рассылку и оставайтесь в курсе всех ГОРЯЩИХ ПРЕДЛОЖЕНИЙ
+38 (048) 777-77-37

ОДЕСЬКА РЕЗИДЕНЦІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Одеська область, Савранский район,

с. Осички

19.12; 20.12; 23.12 24.12.; 25.12.; 30.12.17

02.01.17 03.01. 06.01. 07.01и 13.01; 14.01; 19.01.18

Сборні групи.

Дорогі друзі! Ви вже, напевно, знаєте, чому Святий Миколай вибрав для своєї резиденції саме Саврань в Одеській області? І знаєте, що це не він, а його ... вибрали? Колись дуже давно в селі була побудована дерев'яна церква і освячена на честь Святого Миколая. А тепер вгадайте, який день в житті і історії села Осички є головним? Звичайно, це його день народження. І святкують його ... 19 грудня.

Уже 2 роки ми Зустрічаемося зі Святим Миколаєм саме 19 грудня в с. Осички в Резиденції Святого Миколая. Резиденцію відвідали більше 5000 дорослих і дітей. Святий Миколай усіх зустрів, обігрів, роздав подарунки. Це було справжнє Свято. Діти з різних районів Одеської області змогли потрапити в маленьку казку, загадати заповітне бажання. А той, хто загадав бажання, зустрітися зі Святим Миколаєм ще раз, воно обов'язково збудеться.

У новому зимовому сезоні 2017-2018 року ОДЕСЬКА РЕЗИДЕНЦІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ знову вітає усіх вас та запрошує у відвідини оселі Святого Миколая. На протязі усього року помічники Святого Миколая готувались до нових зустрічей з вами та придумали багато новинок і цікавинок.

ПРИЙМАЛЬНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ – розташувалась у Савранському Будинку Культури.

ТРАПЕЗНА СВЯТОГО МИКОЛАЯ – розташувалась у приміщенні Савранського технікуму.

Безпосередньо на території ОДЕСЬКОЇ РЕЗИДЕНЦІЇ СВЯТОГО МИКОЛАЯ на вас чекає достатньо новинок. Більшість із них буде для вас приємною несподіванкою, та все ж ми трішечки привідкриємо таємницю.

Як і у минулому році Святий Миколай чекатиме на вас у своєму будиночку, та в цьому році він офіційно відкриє там ПОШТОВЕ ВІДДІЛЕННЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ, звідки кожен бажаючий зможе відправити листа або вітання усім своїм рідним та друзям.

Пізнавально–розважальний КВЕСТ РІЗДВЯНИЙ ЛІС, завдяки якому усі зможуть показати свою кмітливість, спритність й почуття гумору, та дізнатись багато нового.

Для усіх, хто захоче попоїсти, з права від входу розташувалась КОЛИБА СВЯТОГО МИКОЛАЯ. Смачні страви з мангалу, запашний гуляш, духмяний глінтвейн за старовинними рецептами – зігріють наших відвідувачів.

ЯЛИНКА СВЯТОГО МИКОЛАЯ та ФОТОЗОНИ залишать яскраві спогади на ваших планшетах та смартфонах. Також можна буде сфотографуватись та одразу забрати собою додому бренд-фото із Святим Миколаєм.

Кращі фольклорні колективи Савранського району та запрошені колективи з усієї України розважатимуть гостей Резиденції.

На майданчику та під час квесту ви познайомитесь із помічниками Святого Миколая: Господиня, Зимова Фея, Лісовички, Зайчики, Білочки та увесь інший лісовий народ, що радо зголосився допомагати Святому Миколаю у нашій Резиденції.

У цьому сезоні Резиденція працюватиме за визначеним графіком, однак слідкуйте за нашими новинами та оголошеннями – на вас чекає багато цікавинок та несподіванок!

 

Отож, до скорої зустрічі в ОДЕСЬКІЙ РЕЗИДЕНЦІЇ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!!!

 

Программа одноденного туру.

10:00 - Виїзд з Одеси на Саврань.

14:00 - Приїзд в Саврань до ПРИЙМАЛЬНОЇ СВЯТОГО МИКОЛАЯ, яка розташувалась у Савранському Будинку Культури. Помічники Святого Миколая зустрічатимуть гостей, розкажуть історію Святого Миколая, та підготують дітей і дорослих до відвідин Резиденції. Також усі зможуть написати листа до Святого Миколая і спробувати змайструвати різдв’яні та обрядові сувеніри на наших майстер класах. (для груп, входить у вартість пакету «все включено»).

14:45 - Короткий переїзд до ОДЕСЬКОЇ РЕЗИДЕНЦІЇ СВЯТОГО МИКОЛАЯ в с. Осички,

15:00 – 17:00 – Відпочинок на території Резиденції. Тут вас зустрічають помічники Святого Миколая: Господиня, Зимова Фея, Лісовички, Зайчики, Білочки та увесь інший лісовий народ, що радо зголосився допомагати Святому Миколаю у нашій Резиденції. 

15:30 - Пригощання гарячим чаєм і солодощами.

Знайомство з Резиденцією і ось найважливіша мить – візит до будиночку знайомство та спілкування із Святим Миколаєм. Він уважно слідкував за кожним протягом цілого року і приготував для кожного подарунок. У вас буде можливість зробити бренд-фото із Св. Миколаєм, та придбати і відправити листівку з Поштового відділення Святого Миколая.

Додаткові активності на відкритому майданчику Резиденції. Квест Різдвяний Ліс, концертна програма, відвідання фото зон, частування у Колибі Святого Миколая, Ярмарок сувенірів, прогулянка лісовими стежинами на санях або підводі (у залежності від погоди).

Для усіх, хто захоче поїсти особливо, з права від входу розташувалась КОЛИБА СВЯТОГО МИКОЛАЯ. Смачні страви з мангалу, запашний гуляш, духмяний глінтвейн за старовинними рецептами – зігріють наших відвідувачів.

17:00 - Виїзд із Резиденції та Переїзд до Трапезної Святого Миколая. ТРАПЕЗНА СВЯТОГО МИКОЛАЯ – розташувалась у приміщенні Савранського технікуму. До речі, учні та керівництво технікуму ще з минулого року є офіційними помічниками Святого Миколая.

17:20 - У теплому, святково вбраному затишному залі вас пригостять смачним обідом (фак.).

Також на території технікуму знаходяться щойно збудовані теплі та чисті сан. вузли.

18:00 - від'їзд додому.

Вартість: 680грн. Все включено!!!(сборні групи)

 

Организованниє групи:

Все включено!!!

630грн. (діти/дорослі) – (група 45+3чел.)

650грн. (діти/дорослі) – (група 25+2)

680грн. (діти/дорослі) – (группа від 15+1чел.)

У вартість входить: проїзд автобусом, відвідування канцелярії Святого Миколая, вхідний квиток в Резиденцію Святого Миколая, майстер класи, подарунок, обід, концертна програма, страховка.

Додатково: квест "Різдвяний ліс", вхідний квиток в зоокуточок.

 

Оставьте свой номер и мы Вам перезвоним
Спасибо за обращение!

Мы свяжемся с вами в ближайшее время